SEO Lisans, sizler için WordPress ürünlerinde ve diğer tüm ürünlerde yüksek miktarda tutarlar ödememeniz için lisans sağlayan bir sağlayıcıdır.

Bir GPL lisansının işleyişini ve erişimini bilmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Tüm ürünlerde (Office, Microsoft, WordPress vb.) ilgili sağlayıcılar tarafından yaşanılan problemlerde destek sunulmaz. WordPress dışı ürünlerde hesap bilgileri yanlış, verilen key yanlış ise destek talebi açarak destek istemelisiniz. Diğer sorunlarda ilgili hizmet sağlayıcısı ile iletişime geçmelisiniz.

Sitemiz üzerinde sağlanan tüm lisanslar size sağlanırken herhangi bir zararlı kod, reklam bağlantılar gibi kötü kullanıma tabii veriler eklenmeden, temiz olarak size verilmektedir.

Ürünü yalnızca siz kullanabilir, satamaz yada dağıtamazsınız. Belirlenmesi durumda koşulsuz şartsız SEO Lisans üzerinden engelleneceksiniz.

Ürün geliştiricilerinin SEO Lisans ile bir bağı yoktur.

SEO lisans talep ettiğiniz taktirde size lisans kurulumu sağlamaktadır lakin teknik problemlerde yardımcı olmamaktadır, eğer ki teknik desteğe ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız lütfen orijinal sağlayıcıdan satın alın. Sitemiz üzerinden lisans satın alan tüm müşterilerimiz bunları kabul etmiş sayılmaktadır.