Son Güncelleme: 05.11.2023

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: SEO LİSANS

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait seolisans.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Teslim alınan ürün dosyalarının tüm güvenliği satın alan kişinin sorumluluğundadır.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın ödemesini yapıp satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 48 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

WordPress hizmetleri kategorisinde hizmetler (wordpress hızlandırma vb.) işlem sırasına göre personellerimiz tarafından 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü sadece satın aldığı paket kapsamında belirlenmiş sayı kadar domain adresinde kullanacağını beyan ve kabul eder. Alıcı tarafından satın alınan ürünün fonksiyon dosyaları Ioncube adı verilen bir şifreleme sistemi ile güvenlik açısından şifrelenmektedir. İlgili şifreleme sisteminin gereksinimleri Alıcı’nın sahip olduğu sunucu tarafından sağlanmalıdır.

Alıcı, satın almış olduğu ticari faaliyetlerinde kullanmayacağını beyan ve kabul eder, ürünlerin ticari faaliyetleri sadece SATICI tarafından gerçekleştirebilir.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi kurulum işleminin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir. İlgili hizmet; temanın kurulumunu sağlamaktadır. Hosting taraflı problemlerde SEO Lisans sorumlu değildir.

Hosting taraflı problemler; sizde kurulum başarılı olmaz, biz kendi sunucumuzda boş bir siteye başarılı kurulum yaparsak bu hosting / sunucu problemine girer. Bu durumda hosting firmanızdan destek almanız gerekebilir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı herhangi bir şekilde teknik destek sunmak zorunda değildir, ürün ile alakalı teknik desteğe ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız lütfen orijinal satıcıyı tercih edin.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün iadesi mümkün değildir.

MADDE 9 – SİPARİŞ DEVRİ

Alıcı satın aldığı ürün ile alakalı siparişi herhangi bir indirim kuponu kullanmadıysa bir başkasına ücretsiz olarak devredebilir.

MADDE 10 – GÜNCELLEME

Ürünlerde güncelleme konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz, güncelleme elimize ulaştığı taktirde sisteme eklenir, indirerek güncelleyebilirsiniz.

MADDE 11 – HİZMET SONLANDIRMA

Alıcı satın almış olduğu ürün dosyalarını veya hesap bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşır ise Satıcı sunmuş olduğu hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

Son Güncelleme: 05.11.2023