Google News Kaydı

85.00

Ortalama 1 hafta içerisinde teslim edilir.

 

Güvenli Ödeme
  • Visa Card
  • MasterCard
Kategoriler:

Açıklama

Google News, Google’ın haberleri keşfetmek, takip etmek ve okumak için sunulan bir haber agregasyon hizmetidir. İşte Google News’in bazı işlevleri:

  1. Haberleri Keşfetme: Google News, kullanıcıların çeşitli kaynaklardan gelen güncel haberlere erişmesini sağlar. Birçok farklı konuda, ulusal ve uluslararası haberleri bulabilirsiniz.
  2. Özelleştirilmiş Haber Akışı: Google News, kullanıcıların ilgi alanlarına dayalı olarak kişiselleştirilmiş bir haber akışı sunar. İlgilendiğiniz konuları seçebilir ve haberlerinizi bu konulara göre filtreleyebilirsiniz.
  3. Başlıkları Gözden Geçirme: Google News, başlıkları gözden geçirerek haberlere hızlı bir şekilde göz atmanızı sağlar. Ana sayfada, ilginizi çeken haberlerin başlıklarını ve özetlerini görebilirsiniz.
  4. Derinlemesine Araştırma: İstediğiniz haber hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google News, haberlerin kaynaklarını ve ilgili makaleleri görüntülemenizi sağlar. Bu şekilde haberin farklı yönlerini ve kaynaklarını inceleyebilirsiniz.
  5. Konuları Takip Etme: Google News, belirli konuları takip etmenize olanak tanır. İlginizi çeken bir konu hakkında güncel haberleri ve makaleleri alabilirsiniz. Böylece konuyla ilgili gelişmeleri kaçırmazsınız.
  6. Haber Bildirimleri: Önemli haberlerin anında bildirimlerini alabilirsiniz. Önceden belirlediğiniz terimlerle ilgili yeni haberler yayınlandığında size bildirim gönderilir.

Google News, kullanıcılara güncel ve ilgili haberleri kolayca bulma ve takip etme imkanı sunan bir platformdur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Google News Kaydı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir